Adresas

Siuntos ar krovinio duomenys

Pridėti papildomą

Apie mus

What we are

Nesvarbu, ar norite siųsti/gauti siuntą Europoje ar bet kurioje pasaulio vietoje, VenipakFast siūlo Jums siuntų gabenimo paslaugas. Šias paslaugas galėsite pasirinkti atsižvelgdami į norimą siuntos pristatymo datą ir kainą.


Kas mes esame

Esame viena didžiausių kurjerių kompanijų. Mūsų tikslas – būti patikimu Jūsų pagalbininku, užtikrinant aukščiausios kokybės gabenimo paslaugas už geriausią kainą. Bendradarbiaujame tik su pirmaujančiais logistikos paslaugų teikėjais Europoje ir visame pasaulyje, kad galėtume Jums greitai ir saugiai pristatyti siuntas.Ką mes galime pažadėti

Sąžiningumas

Esame atsakingo verslo atstovai, todėl dedame visas pastangas, kad gautumėte tikslią informaciją apie norimą siųsti siuntą ir galėtumėte tinkamai pasirinkti vežėją.

Tikslus paslaugos įvertinimas

Greitas ir tikslus kainos apskaičiavimas yra svarbiausias mūsų veiklos prioritetas. Pagal įvestus užsakymo duomenis VenipakFast sistema pasiūlys Jums tinkamiausias paslaugas.

Prieinamos kainos

Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius, todėl galėsite siųsti siuntas už Jums palankiausią konkurencingą kainą ir būsite tikri, kad ši paslauga bus patikimai suteikta bet kurioje pasaulio vietovėje.Kodėl VenipakFast?


Saugus, greitas ir nebrangus siuntų gabenimas.

Paslaugų užsakymo kaina apskaičiuojama ir pateikiama internetu bei telefonu.

Pristatome Europoje ir kitose pasaulio šalyse.

Galima sumokėti iš anksto.

Patikima ir saugu, nes gabenamą siuntą galima sekti internetu.

Why VenipakFast?